Inżynier ds. Automatyzacji Przemysłowej

Wrocław, Polska

Opis stanowiska: Firma Forsys poszukuje doświadczonego inżyniera ds. automatyzacji przemysłowej, który będzie odpowiedzialny za projektowanie, implementację i utrzymanie systemów automatyzacji w naszych zakładach produkcyjnych. Kandydat będzie współpracować z zespołem inżynieryjnym, aby zoptymalizować procesy produkcyjne, zwiększyć efektywność operacyjną oraz zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność systemów automatyzacji.

Obowiązki:

  1. Projektowanie, programowanie i konfiguracja systemów automatyki przemysłowej.
  2. Implementacja rozwiązań z zakresu sterowania PLC, napędów, systemów HMI oraz innych technologii związanych z automatyką.
  3. Optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych w celu zwiększenia wydajności i redukcji kosztów.
  4. Prowadzenie testów, analiza błędów i debugowanie systemów automatyzacji.
  5. Współpraca z zespołem inżynieryjnym i innymi działami firmy w celu zapewnienia integracji systemów.
  6. Dbałość o zgodność z normami bezpieczeństwa oraz przepisami branżowymi.

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: automatyka, elektronika, informatyka przemysłowa.
  2. Doświadczenie w projektowaniu i implementacji systemów automatyzacji przemysłowej (min. 3 lata).
  3. Znajomość programowania sterowników PLC (Siemens, Allen-Bradley) oraz systemów HMI.
  4. Umiejętność pracy z napędami elektrycznymi, sensorami i innymi komponentami automatyki.
  5. Znajomość norm bezpieczeństwa i przepisów branżowych związanych z automatyką przemysłową.
  6. Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy oraz zdolność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  1. Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  2. Pracę w dynamicznym środowisku z nowoczesnymi technologiami.
  3. Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i projektach.
  4. Pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna i karta sportowa.
  5. Elastyczny czas pracy, umożliwiający zdobycie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysłanie CV na adres e-mail: